Bölgesel Zayıflama
Bölgesel Zayıflama
HİZMETLERİMİZ
Bölgesel Zayıflama

Genel anlamda kilolu biri olmamanıza rağmen vücudunuzun belirli bölgelerinde biriken yağlanmadan dolayı istediğiniz görünümü elde edemiyorsanız üzülmeyin… Bunun da çaresi var.

BÖLGESEL ZAYIFLAMA NEDİR?

Kadın ve erkek vücudunun farklı bölgelerinde biriken yağlar çoğunlukla kadınların kalçasında ve etrafında toplansa da erkeklerde göbek yani simit bölgesinde karşımıza çıkar. Yağlanma miktarı kadınlarda yüzde 30, erkeklerde ise yüzde 25'ten fazla olduğunda ardından çeşitli hastalıkların gelme riski fazladır.

BÖLGESEL ZAYIFLAMA ALETLERİ NELERDİR?

Günümüzde bölgesel zayıflama teknikleri egzersiz uygulayarak, diyet yaparak ve zayıflamaya yönelik tasarlanmış cihazlardan destek alarak yaşama geçirilebilir. Bölgesel zayıflama aletlerinden en bilinenleri soğuk lipoliz ve Power-Plate isimli cihazlarla yapılmaktadır. Bölgesel zayıflatmaya yönelik cihazlarda seçili bölgeye masaj yapılarak kan dolaşımı bir süre azaltılır ve yağ dokusu soğuklaştırılır. Böylelikle göbek ve bacak çevresinde zayıflama görülebilir. Gamze İs Güzellik Salonu olarak bölgesel zayıflama aletlerinin en teknolojik ve başarılı sonuçlara ulaştıran Cross markayı kullanmaktayız.

Yorum bırakın
TÜM YORUMLAR (0)
Henüz yorum eklenmemiş
Cilt Bakımı
Buz Lazer Epilasyon
İpek Kirpik
Kaş & Kirpik Laminasyonu
Protez Tırnak
Kalıcı Makyaj
Bölgesel Zayıflama
Kalıcı Oje
amigobet amigobet giriş kavbet kavbet giriş