Buz Lazer Epilasyon
Buz Lazer Epilasyon
HİZMETLERİMİZ
Buz Lazer Epilasyon

Gamze İs Güzellik Salonu olarak güzellik ve teknolojiyi aynı uygulamalar içinde buluşturuyoruz. Buz başlıklı buz lazer de bu uygulamalarımızdan biri… Buz başlıklı lazer oldukça güvenli ve FDA onaylı bir lazer epilasyon cihazıdır. Diğer lazer cihazlarına göre artısı, derin yerleşimli kıllar üzerinde dahi çok daha etkili sonuçlar almasıdır. Özellikle sırt bölgesindeki kalın kıllar için en etkili lazer cihazlarından biri olarak gösterilmektedir. Beylikdüzü lazer epilasyon olarak sizleri mutlu etmek için çaba gösteriyoruz.

BUZ BAŞLIKLI LAZER UYGULAMASINDA ACI YAŞANIR MI?

Kökleri yakarken aynı zamanda buz uygulayarak acı ve ağrı hissinin önüne geçen buz başlıklı lazer ile uygulama esnasında adeta bir masaj konforuna ulaşırsınız. Bir diğer artısını da bütün cilt çeşitlerine her mevsimde uygulanabilir olması olarak açıklayabiliriz. Koyu tondaki ciltlerde bile buz başlıklı lazer ile büyük başarı sağlanır. Bu alanda diyot lazer uygulaması buz başlığı ile çok daha konforlu bir epilasyon sağlayacaktır.

BUZ BAŞLIKLI LAZER HANGİ BÖLGELERE UYGULANABİLİR?

Koltuk altı, sırt, genital bölge, kollar, bikini bölgesi, bacaklar, ense, çene, yüz ve boyun bölgesinde de uygulanabilir. Bunların yanında diyot lazer uygulaması sonrası ciltte hassasiyet ve kısa süreli kızarıklıklar olabilir. Kısa zamanda bu etkilerde ortadan kalkar.

BUZ BAŞLIKLI LAZER KAÇ SEANS UYGULANMALIDIR?

Buz başlıklı lazer uygulamasında seans sayıları ve süreleri uygulama alanına ve kişiye göre değişekenlik gösterir. Kişinin cilt ve kıl tipi, kıl yoğunluğuna bağlı olarak uygulamalardan sonuç alma süreleri farklıdır. Ortalama olarak 6 ile 8 lazer seans sayısında hedeflenen sonuçlara ulaşılabiliyor.  

Yorum bırakın
TÜM YORUMLAR (0)
Henüz yorum eklenmemiş
Cilt Bakımı
Buz Lazer Epilasyon
İpek Kirpik
Kaş & Kirpik Laminasyonu
Protez Tırnak
Kalıcı Makyaj
Bölgesel Zayıflama
Kalıcı Oje
amigobet amigobet giriş kavbet kavbet giriş