Lenf Drenaj Ne İşe Yarar?
5 Eylül 2019
Lenf Drenaj Ne İşe Yarar?
OKUNMA : 213

Lenf Drenaj Nedir

Bade Gamze Güzellik Salonu bünyesinde var olan hizmetlerimizden lenf drenaj, ödem azaltma, bölgesel incelme, selülit ve vücut sıkılaştırma için uygulanılan bir yöntemdir. Lenf drenaj masajı, lenf drenaj cihazı ile cilt yüzeyine hafif, yavaş ve ritmik olarak uygulanır. Lenf drenaj, özellikle selülit ve bölgesel kilo fazlalıklarına sebep olan ödem ve toksinlerin idrar yolu ile vücuttan atılmasına yardımcı olur. Lenf drenaj tedavisiyle parçalanan yağların lenf sistemine aktarılarak vücuttan atılması amaçlanır. Lenf drenaj yöntemi ayrıca dolaşım sistemini düzenler ve hücrelere daha yoğun ve düzenli kan akışı sağlayarak metabolizmanın hızlanmasını ve cildin sıkı hale gelmesini sağlar.

Lenf Drenaj Ne İşe Yarar?

Lenf drenaj tedavisi lenf drenaj cihazı aracılığıyla uygulanır. Lenf drenaj masajı vücudun farklı bölgelerine yoğun bir şekilde uygulanan masaj tekniğidir. Bu masaj tekniği lenf sisteminin düzenli çalışmasını sağlar. Lenf drenaj uygulaması dolaşım bozukluğu olan belirli bölgelere uygulanabildiği gibi tüm vücuda da yapılabilir.

Lenf drenaj vücutta oluşan ödemlerde, selülit problemlerinde, zayıflamada, vücuttaki toksinlerin vücut dışına atılmasında, kabız ve hazımsızlık problemlerinde, menopoz sıkıntıları ve ameliyat sonrası yaşanan problemlerde uygulanan bir yöntemdir.

Lenf Drenaj Cihazı

Lenf drenaj tedavisi lenf drenaj cihazı aracılığıyla uygulanır. Lenf drenaj cihazı hava basınçlı vücut masaj kıyafeti ve silikon hortum, 16 airbag ve 5 tulumdan oluşur. Dijital kullanıma sahip olan lenf drenaj cihazları sessiz çalışma özelliğine sahiptir. Bu cihazlarda basınç, kullanıcı tarafından ayarlanabilir. Lenf drenaj cihazı ile istenen bölgeye basınç uygulanır. Vücut masaj kıyafeti aralıklı olarak şişirilir. Odacıklar şişirildikten sonra tüm bölmeler aynı anda söner. Bu şekilde lenf tedavisi etkin bir biçimde gerçekleştirilir.

Lenf drenaj cihazı, bölgesel zayıflama ve vücut sıkılaştırmada daha etkili sonuçlar elde etmek için Kavitasyon, Radyo Frekans, Elektroterapi, Power Plate gibi yöntemlerle de uygulanabilir. Bu durumda çok daha etkili ve verimli sonuçlar elde edilir.

Lenf drenaj cihazları ayaklı ve portable olarak piyasada yer almaktadır. Lenf drenaj cihazı fiyatları ürünün özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Lenf drenaj cihazlarını incelemek ve sipariş vermek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

lenf drenaj
bölgesel zayıflama
Yorum bırakın
TÜM YORUMLAR (0)
Henüz yorum eklenmemiş
En Çok Okunan Yazılar
amigobet amigobet giriş kavbet kavbet giriş